4 kroky k úspechu

stretnutie

Stretnutie s klientom

Na prvom stretnutí sa snažíme spoznať predstavy o Vašom domove, zisťujeme Vaše návyky a štýl, ktorý Vám je sympatický. Vy ste dôležití. Váš domov šijeme na mieru práve Vám.

Grafický návrh

Grafický návrh

Cieľom tohto výstupu je dobre vyriešené dispozičné riešenie interiéru, celkové ladenie farieb, výber použitých materiálov. Ako podklad používame Vami dodaný pôdorys miestností, prípadne naše zameranie na stavbe. Výsledkom grafického návrhu sú vizualizácie priestoru, ktoré Vám ukážu riešenie ešte pred jeho realizáciou.

Podklady

Podklady pre realizáciu

Tento krok je pokračovaním grafického návrhu do podkladov na jeho realizáciu. Obsahuje poväčšine technické výkresy na vývody elektriky, vody a konštrukčné výkresy navrhovaného nábytku. Pri riešení kúpeľní je súčasťou podkladov aj plán na kladenie dlažby a obkladu. Spolu s grafickým návrhom tvoria celkovú dokumentáciu na realizáciu interiéru.

Dekorácia

Dekorácia interiéru

Doladenie interiéru výberom záclon, závesov, kobercov a iných doplnkov urobí z interiéru Váš domov. Budeme s Vami pri výbere jednotlivých maličkostí priamo u dodávateľa.

Klienti povedali

Viera H. , Banská Bystrica

S 5A studiom som zatiaľ spolupracovala dvakrát a mám tie najlepšie
skúsenosti. Pani Bírešová navštívi zákazníka, pozorne si vypočuje jeho predstavy, predloží návrh a výsledkom je vizualizácia, ktorá nielen spĺňa očakávania zákazníka, ale ich aj posúva ďalej. Využíva svoje odborné poznatky a moderné trendy, ktoré citlivo prispôsobí predstavám a potrebám zákazníka. Interiér nielen navrhne, ale sa aj postará o jeho realizáciu. Pracuje s odborníkmi vo svojom odbore, ktorých prácu pozná a na ktorých sa môže spoľahnúť. Spoluprácu môžem len odporučiť..

Martin F. , Banská Bystrica

Spolupraca bola velmi dobra, projekt interieroveho dizajnu dokonale splna nase individualne poziadavky a vkus. Velmi dolezita je skutocnost,ze sme si projekt dali vypracovat uz v procese realizacie hrubej stavby.

Miriam K. Banská Bystrica

Ja som bola so službami a prístupom veľmi spokojná a s výsledkom realizácie viac ako spokojná. Vedela som čo sa mi páči ale skĺbiť to všetko na daný priestor bolo už ťažšie. Ďakujem aj za odporučenie firmy ktorá zhotovila nábytok na mieru.

Nicol Š. Banska Bystrica

Rozhodnutie spolupracovať s dizajnérom pri návrhu nášho nového bývania, bolo jedným z najlepších v celom procese zariadovania. Peťka úplne jasne vystihla potreby nášho života a plánovanej budúcej rodiny. Dizajnér, často krát myslí za klienta a nasmeruje jeho bývanie k úplnej spokojnosti. Je dôležité, aby sa dizájnér a klient úplne stretli, čo v našom prípade vyšlo dokonalo. Za nás jedným slovom spokojnosť na 100%.

Naši partneri

© 2019 5A Studio.